Asuman Mütevellioğlu 2018-10-04T11:11:59+00:00

Sertifikalar

İletişime Geç

Asuman Mütevellioğlu Hakkında

 • Gayrimenkuldeki Güvenilir İş Ortağınız ASUMAN MÜTEVELLİOĞLU

  Erzurumda doğdum.İlkokul, ortaokul ve lise eğitimimi Tokat ve Turhal’da tamamladım. Gazi Üniversitesi İktisat Fakültesi ikinci sınıfta iken Akbank’ta çalışmaya başladım. Aynı yıl evlilikle okul ve iş hayatıma ara verdim. Sekiz yıl sonra kendi şirketimi kurarak 27 yıl giyim sektöründe Mavi ve Levis başta olmak üzere bir çok ulusal ve uluslararası markanın bayiliğini yaptım. Girişimcilik konusunda “burada olmaz” denen ilkleri gerçekleştirdiğim için memleketimdeki bir çok kadın girişimciye örnek oldum. İnsan odaklı çalışırım, etik değerler benim için çok önemlidir. “27 yıldaki kazanımlarınızı, 27 saniyede kaybedebilirsiniz.” Çalışma hayatında en değer verdiğim şey dürüst ve güvenilir olmaktır. Bu sizi başkalarından daima ayırır ve bir adım öne çıkarır. 27 yıllık piyasa tecrübemi gayrimenkul sektörünün en iyi ve en güvenilir ismi RE/MAX ile pekiştirdim. Güven ve dostluk temelleri üzerine kurulu, profesyonel danışmanlık çerçevesinde hizmet odaklı çalışmalarıma devam etmekteyim. En büyük amacım giyim sektöründe memleketimde tesis ettiğim “saygın iş kadını” kimliğimi, emekli olarak geldiğim ve çok sevdiğim Samsun’da da aynı güven ve dostluk temelleri içinde devam ettirmek ve burada da daima doğru ve güzel işler yaparak müşterilerimin vazgeçilmezi olmaktır.

  2017 OFİS CİRO BİRİNCİSİ
  2017 YILI MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ BİRİNCİSİ
  2017 1. ÇEYREK BİRİNCİSİ
  2017 4. ÇEYREK BİRİNCİSİ
  2017 EN İYİ ÇIKIŞ YAPAN DANIŞMAN ÖDÜLÜ

  ALDIĞIM EĞİTİM VE SERTİFİKALAR
  RE/MAX Kariyeriniz Eğitimi
  RE/MAX Dijital Pazarlama Eğitimi
  RE/MAX Power Up Eğitimi
  RE/MAX Gayrimenkul Değerleme Eğitimi

Bildiği Diller: Fransızca,

-Gayrimenkul dünyasına farklı bir bakış açısı…
Yer göstericiniz değil, yol göstericiniz olmak istiyorum.

Uzmanlık Bölgesi
Mevlana Mimarsinan Küçükkolpınar Esenevler Cumhuriyet

Müşteri Yorumları

Asuman hanım doğru fiyat ve mükemmel iletişim ile kısa sürede evimizin satışını gerçekleştirdi.Gerçek bir gayrimenkul danışmanı nasıl olmalı onun sayesinde öğrendik.Piyasada birçok firma ve danışman mevcut ancak Asuman hanım gibi işini profesyonel ve dürüst yapan danışman bulmak emin olun zor.Herşey için tekrar teşekkürler Asuman Hanım ve Remax.

Oktay

Emlak danışmalığının kelime anlamı dışında, aslında ne kadar değerli bir o kadar da önemli olduğunu bize hissettiren bu sayede bizim doğru kararlar almamızı sağlayan asuman hanıma teşekkür ediyorum. başarılarının devamını temenni ediyorum

Özcan Kaya