Himmet Gürel 2018-10-04T11:39:32+00:00

Sertifikalar

İletişime Geç

Himmet Gürel  Hakkında

Türkiyenin Sirkülasyonu En Yüksek 18. İlçesinin Uzmanı

Gayrimenkul ile ilgili bugüne kadar yaşamış olduğunuz tüm olumsuzlukları unutturmak, doğruları ise size farklı bir bakış açısı ve anlayışla sunabilmek için buradayım.

Samsun/Kavak 1977 doğumluyum. Tüm öğrenim hayatım boyunca Samsun’da yaşadım.Evli ve 1 erkek çocuk babasıyım.

9 yıl İstanbul”da fabrikalarda, ardından Bahçeşehir”de 1040 haneli Ispartakule Evlerinde yöneticilik yaptım. RE/MAX ve diğer bir çok emlak şirketleri ile burada tanıştım.

Daha sonra Samsun’da önceki iş hayatımdan edindiğim tüm tecrübe ve bilgilerimi RE/MAX’ın uluslararası bilgi ağı, üstün teknolojisi ve altın değerindeki eğitimleri ile birleştirmeye karar verdim.

Şu anda RE/MAX çatısı altında Gayrimenkul Sektöründe mükemmel ve sınırsız hizmeti üretip, sunabilmek adına çalışıyorum.

RE/MAX Samsun için gayrimenkul alanında bir çok şeyi değiştirmiş ve yeni bir dönem başlatmıştır. Samsun’da emlak denilince akla gelmek ve memnuniyet güzel şey.

Eğitimler:

– RE/MAX Power Start

– ZİNGAT Satışta İkna Teknikleri

– İSO 9001 TSE Kalite Yönetmeliği

– KAİZEN Verimlilik Arttırma Teknikleri

– KAİZEN 3S Eğitim

– Kalite Maliyetleri Eğitimi

– Maliyet Hesaplamaları Eğitimi

– Beden Dili Eğitimi

– İş Sağlığı ve İşçi Güvenliği Eğitimi

ATAKUM BÖLGESİ UZMANI
DOĞRU GAYRİMENKUL DEĞERLEMESİ
Uzmanlık Bölgesi
Esenevler,  Denizevleri,  Mimarsinan

Müşteri Yorumları

Her konuda yardımlarını esirgemeyen sadece gayrimenkul danmışmanı olarak görmediğim bir abim oldu kendisi. İrtibatımız halen devam eden bir kiracısı olarak değilde öğrencileri olarak gören biridir.Bize yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum .Hayatında başarılar diliyorum.

Furkan Topal

Himmet bey uzun süre aradığımız evi bize diğer emlakçı veya gayrimenkul danışmanlarından çok daha kısa bir sürede buldu bize.Bizimle ilgilenmesi ve işine verdiği değerle bu sektördeki diğer çalışanlardan öne çıkıyor.Kesinlikle işinde profesyönel birisi.Herkese tavsiye ederim pişman olmazsınız.

Enes