Pazarlama Planları 2018-10-05T15:11:59+00:00

Açık Davet

Gayrimenkulünüz büyük bir işyeri, plaza, villa, Dublex, triblex, bütün blok veya site gibi bir konumda ise gayrimenkulünüzle ilgilenebilecek özel ve tüzel kişileri, kurumsal şirketler davetiye ile gayrimenkulünüze çağırılacak, yerinde görsel bir tanıtımı yapılacaktır ve pazarlanması için büyük bir adım atılacaktır. Gelen misafirlere ofisimiz tarafından ikramlar yapılacaktır.

Bölgedeki Çözüm Ortaklarına Dağıtım

Bölgenizde birlikte çalıştığımız mütaahit, esnaf, site yöneticisi, apartman görevlisi gibi çözüm ortaklarımızla gayrimenkulünüzün satışı ile ilgili iletişime geçmek ve iç dinamikleri harekete geçirmek satış için çok faydalı olacaktır.

Fotoğraf Çekimi

Gayrimenkulünüz için profesyonel bir anlayışla, gayrimenkulünüzü en güzel şekilde yansıtacak kaliteli fotoğraflama yapılacaktır.

Gayrimenkul Bültenleri

Ofisimiz tarafınan hazırlanarak basımı ve dağıtımı yapılan gayrimenkul bülteninde gayrimenkulünüze yer vererek alıcı ile buluşmasını daha hızlı sağlayabiliriz.

Gazete ve Dergi ilanları

Gayrimenkulünüz ofisimiz tarafından verilen gazete ve dergi ilanlarında yerini alacak ve gayrimenkulünüzün satışı için medya gücünü de arkamıza alacağız.

Haberiniz Var mı? Kartları

Gayrimenkulunüzle ilgili bilgileri içeren kartları çevremizde ilgi duyabilecek kişilerle paylaşmak satış için bize avantaj sağlayacaktır.

İlan Sitelerinde Yayınlama

Gayrimenkulünüz RE/MAX sistemine girildiği andan itibaren sahibinden.com, hürriyetemlak.com, ve RE/MAX’in anlaşması bulunan diğer satış sitelerinde yerini alacak, ulusal ve uluslararası milyonlarca müşteriye sunulacaktır.

Komşulara Özel Mektup

Belki de alıcımız çok yakınınızda, binanızda, sitenizde olabilir. Gayrimenkulünüzü site ve binanızda veya bitişik binalarda oturan komşularınızın kendisi, çocukları veya yakın bir tanıdığı için satın almayı düşünebilir. Komşu mektubu ile öncelikle yakın müşterilerimizi bulmaya çalışalım ve onların etki alanını harekete geçirelim

Bölgedeki Meslektaşlar İle Paylaşım

Gayrimenkulünüz için sizinle temasta bulunan bölgemizdeki emlak şirketleri ile de paylaşımlar yapılacak, onların da müşteri potansiyelleri değerlendirilecek, alacağımız hizmet bedeli satışa yardımcı olacak meslektaşlarımızla paylaşılacak, size herhangi bir ek maliyet yüklenmeyecektir.

Özellikler Sayfası

Gayrimenkulunüze ait özellikler sayfası gayrimenkulünüzle ilgilenen ve ilgilenmesi muhtemel kişiler ayrıntılı bir bilgi sunacaktır. Bu sayfada internet ilanında bulunabilecek tüm bilgiler özet olarak sunulmaktadır.

Remax Dergisi

Gayrimenkulünüzü düzenli olarak yayınlanan RE/MAX bülteninde yayınlayarak gayrimenkule ilgi duyan çok geniş bir müşteri ve satıcı potansiyeline ulaşabiliriz.

Remax.com.tr’de Yayınlama

Gayrimenkulünüz RE/MAX sistemine kayıt olduğu andan itibaren www.remax.com.tr sitesinde ilanı yayınlanacak, dünyanın her tarafında müşteri bulabilme şansını yakalayacaktır. 110 ülkede bulunan RE/MAX ofisleri aracılığıyla güvenilir bir kaynaktan gayrimenkulünüzün satışını gerçekleştirme imkanını elde edeceksiniz.

Safari

Ofisimizde hizmet vermekte olan diğer gayrimenkul danışmanlarına yerinde tanıtım yaparak satış için ofis gücünü de arkamıza alarak sahaya çıkacağız. Gayrimenkulünüz için artık güçlü bir ekiple çalışmaya başladığınız andır bu an.

Sosyal Medya Pazarlama

Günümüzde insanların zamanlarının çoğunu sosyal medya üzerinde geçirdiği düşünülerek gayrimenkulünüzün sosyal medya platformlarında (facebook, Instagram, twitter, linkedin, watsapp vb.) tanıtımı yapılarak müşteri potansiyeli çoğaltılacaktır.

Şahsi ve Ofis Veritabanı Bilgilendirme

Gayrimenkulünüzle ilgili tüm gelişmeleri, müşteri taleplerini ve teklifleri her aşamada sizinle ve ofisimizle paylaşarak şeffaf bir süreç izlenecektir. Her süreçte son söz hakkı siz de olacaktır. Bize vermiş olduğunuz yetkiyi biz sadece sizin talepleriniz ve menfaatleriniz doğrultusunda kullanacağız.

Tabela – Branda

Gayrimenkulunuzun konumuna ve bulunduğu kata uygun afiş ve tabela çalışması tarafımızdan yapılacaktır. Afiş veya tabelanın dizaynı ve görünürlüğü satış için önemli bir unsurdur.

Tüm Remax’lilerle Paylaşım

Gayrimenkulünüz RE/MAX sistemine girildiği andan itibaren Türkiye’de bulunan 262 RE/MAX ofisinde görevli 3700 gayrimenkul danışmanının dikkatine sunulmuş ve onları da gayrimenkulünüzün pazarlaması için yetkilendirilmiş olursunuz.

Video Çekimi

Gayrimenkulünüze profesyonel bir video çekimi yapılarak en güzel şekilde tanıtımı yapılacaktır.